Tıbbi Yeniliklerde Transdisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu

Tıbbi Yeniliklerde Transdisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu'na Davetlisiniz! InnowayRG Inc. olarak destekçisi olduğumuz İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği tarafından düzenlenen sempozyum 22 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Aydın Universitesi Florya Kampüsü'nde gerçekleşecektir.

Beyin Ameliyatlarının Süresi Kısalacak

InnowayRG olarak İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) işbirliğinde geliştirdiğimiz ameliyat sürelerini kısaltan tek kullanımlık ve beyin dokusuna zarar vermeyen ekartör patentimizin lisanslanması ile ilgili haberimiz.. HABER İÇİN TIKLAYINIZ.

Beyin Dokusuna Zarar Vermeyen Ekartörü Patentimizi 3.2 milyon TL Değerleme İle GRAVITY Health Technologies Firmasına Lisansladık.

InnowayRG olarak İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) işbirliğinde geliştirdiğimiz ameliyat sürelerini kısaltan tek kullanımlık ve beyin dokusuna zarar vermeyen ekartörün patentimizi 3.2 milyon TL değerleme ile GRAVITY Health Technologies firmasına lisansladık.

https://lnkd.in/gFCMRiu

Kurucularımız Prof. Dr. S. Baki Albayrak ve Doç. Dr. Ayhan Olcay tarafından geliştirilen ve İAÜ TTPYO Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Yönetim Birimi tarafından ulusal ve uluslararası patent başvurusu yapılan ve değerleme süreçleri yürütülen ekartör ile artık beyin ameliyatlarının süresi kısalacak. Süreç kapsamında tüm İstanbul Aydın Universitesi ve İAÜ TTPYO ekibine ve özellikle Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Yönetim Birimi Koordinatörü Onur Yolay'a teşekkür ederiz.

Future Medicine 2018 Semineri

Yönetim Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Ayhan Olcay, TOBB ETÜ Sağlık ve Biyomedikal Bilimler Topluluğu tarafından düzenlenen Future Medicine 2018 kapsamında seminer verdi.